Kadra

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów angażuje się w rozwijanie umiejętności motorycznych, społecznych i emocjonalnych poprzez różnorodne metody terapeutyczne. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego przypadku, wspierając naszych podopiecznych w zdobywaniu niezależności i pewności siebie. Stawiamy na wysokie standardy pracy i dążymy do tego, aby każdy otrzymał najlepszą możliwą opiekę i wsparcie na drodze do osiągnięcia swojego pełnego potencjału.

NoPhoto

Halina Michalak

Dyrektor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Joanna Agapow

Wicedyrektor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Agnieszka Iskra

Psycholog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Alina Tomaszewska

Pedagog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Halina Michalak

Dyrektor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Joanna Agapow

Wicedyrektor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Agnieszka Iskra

Psycholog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Alina Tomaszewska

Pedagog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Halina Michalak

Dyrektor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Joanna Agapow

Wicedyrektor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Agnieszka Iskra

Psycholog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Alina Tomaszewska

Pedagog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Anna Błahy

Pedagog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Anna Błahy

Pedagog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

Anna Pasierb

Logopeda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

NoPhoto

noname

Pedagog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

KADRA

KADRA KIEROWNICZA:

Halina Michalak – Dyrektor – dyrektor@poradniapolice.pl
Joanna Agapow – Wicedyrektor – j.agapow@poradniapolice.pl

KADRA MERYTORYCZNA:

PEDAGODZY

Jadwiga Herman – j.herman@poradniapolice.pl
Anna Błahy – a.blahy@poradniapolice.pl
Magdalena Czubala – m.czubala@poradniapolice.pl
Wioleta Pacewicz-Chabroń – w.pacewicz-chabron@poradniapolice.pl
Alina Tomaszewska – a.tomaszewska@poradniapolice.pl
Maria Zaorska – m.zaorska@poradniapolice.pl
Małgorzata Depta – m.depta@poradniapolice.pl

PSYCHOLODZY:

Dominika Gniewosz – d.gniewosz@poradniapolice.pl
Małgorzata Myszak – m.myszak@poradniapolice.pl
Kamelia Skubisz – k.skubisz@poradniapolice.pl
Agnieszka Iskra – a.iskra@poradniapolice.pl
Katarzyna Smolarz – k.smolarz@poradniapolice.pl
Katarzyna Kordus – k.kordus@poradniapolice.pl
Dominika Misiewicz – d.misiewicz@poradniapolice.pl

TERAPEUCI:

Tamara Wacholc – t.wacholc@poradniapolice.pl
Małgorzata Keck – m.keck@poradniapolice.pl
Małgorzata Włodarczyk – m.wlodarczyk@poradniapolice.pl
Dorota Runiewicz – d.runiewicz@poradniapolice.pl
Katarzyna Marcinków – k.marcinkow@poradniapolice.pl

LOGOPEDZI:

Renata Gniewosz – r.gniewosz@poradniapolice.pl
Dagmara Rogosz-Modrzejewska – d.rogosz-modrzejewska@poradniapolice.pl
Anna Pasierb – a.pasierb@poradniapolice.pl
Agnieszka Kaczmarczyk – a.kaczmarczyk@poradniapolice.pl

INNI SPECJALIŚCI:

Krystyna Czerwińska-Twarowska – lekarz

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

Agnieszka Królikowska – główna księgowa – ksiegowosc@poradniapolice.pl
Karolina Prabucka – specjalista – kadry@poradniapolice.pl
Alicja Chełminiak – starszy specjalista – sekretariat@poradniapolice.pl
Dominika Kubiak – sekretarka – sekretariat@poradniapolice.pl
Agnieszka Włodarczyk – robotnik

Informacje kontaktowe
Nasza poradnia oferuje specjalistyczne wsparcie psychologiczne i pedagogiczne dla dzieci i młodzieży, jak również doradztwo i wsparcie dla rodziców i opiekunów.
  • Korczaka 5 Korczaka 27 (sekretariat, badania, Korczaka 5, 72-010 Police
  • +48 91 317 67 29 / +48 660 092 909
  • sekretariat@poradniapolice.pl
Skip to content